ZAPOJTE SE

CHCETE PODPOŘIT MOJI KAMPAŇ?Transparentní sponzoring

Chceme být v politice transparentní – a to platí i pro kampaň. V rámci KDU-ČSL jsme zřídili jednotný transparentní účet, na který je mi možné po sepsání darovací smlouvy odeslat finanční dar. Vždy je ale potřeba uvést jako variabilní symbol číslo 6. Pokud chcete mojí kandidaturu podpořit touto cestou, napište mi prosím zprávu na frantisek@talirdobruselu.cz, ať vás mohu seznámit se všemi detailními informacemi o platbě.

Podpora na sociálních sítích

Pokud jste aktivní na Facebooku, můžete mě podpořit tím, že označíte jako „To se mi líbí“ stránku „@Talíř do Bruselu“. K podobnému kroku můžete pozvat i své přátele. A v případě, že s nějakými příspěvky budete souhlasit, potěší mě, když je rovnou nasdílíte nebo se k nim vyjádříte v komentářích! Najít mě můžete také na @Instagramu.

Dobrovolnická pomoc ve vašem okolí

Vaše nadšení je pro mě ta největší pomoc. Pokud máte čas a chuť rozdat ve svém okolí volební letáky, vylepit plakát, nebo dát sousedovi třetinku piva s mojí originální etiketou, budu za vaši pomoc i v této oblasti opravdu moc rád. Ideální bude, když se o mé kandidatuře dozví co nejvíce lidí, zvláště vašich přátel! Přihlašte se prosím pomocí formuláře, na který najdete odkaz níže. My vám až domů doručíme marketingový balíček plný propagačních předmětů. STÁT SE DOBROVOLNÍKEM

Přijedu na besedu až za vámi

Být mezi lidmi je mým posláním! A mám radost, že se to daří. Pořádám diskuze na různá témata, ať už se týkají politiky, nebo třeba mého putování do Santiaga de Compostela. Máte-li chuť zorganizovat něco podobného – třeba ve vaší farnosti, knihovně, škole, muzeu nebo kdekoliv jinde, moc rád přijedu. Pár okének v kalendáři ještě zůstává, určitě se tedy domluvíme.